Apartamenty Herczeg - Miszkolc Tapolca
Apartamenty Herczeg

Bardzo ładny obiekt zlokalizowany niedaleko centrum Miszkolca-Tapolcy. W pobliżu znajduje się promenada i otwarte baseny oraz amfiteatr.

W obiekcie
W zadbanym ogrodzie znajduje się stół do tenisa oraz miejsce do grillowania. Latem na terenie obiektu organizowana jest muzyka na żywo i inne rozrywki, aby umilić czas gościom.

Pokój 2-osobowy „Flowered" - położone na poddaszu, wyposażone w łazienkę z natryskiem i WC, pokój dzienny oraz kuchnię wspólną dla 4 pokoi. Dopłata do klimatyzacji - 1200 Forintów/dzień

Apartamenty
We wszystkich apartamentach dobrze wyposażona kuchnia, łazienka oraz pokój dzienny. Z pokoju rozpościera się piękny widok na centrum i kafeterię.
# Apartament „Pink Bourbon" - dla 4 osób, wyposażony w sypialnię, jadalnię, łazienkę oraz WC
# Apartament „Green" - dla 4 osób składający się z sypialni, jadalni, kuchni oraz łazienki z WC. Dodatkowo Apartamenty Green posiadają balkon.
# Apartament „Terracotta" - dla 4 osób, składający się z pokoju dziennego/sypialni, kuchni, łazienki wraz z WC. W apartamentach tego typu są również balkony.
# Apartament „Peach" - dla 7 osób. Pobyt minimum 4 osoby. Składa się z sypialni/pokoju dziennego, łazienki z WC, kuchni oraz balkonu.

Wyżywienie
Bez wyżywienia

Tygodniowe pobyty 1 os. (na zapytanie możliwość wykupienia krótszego pobytu)
26.06 - 18.12.2010  650 zł

Cena za 1 os. zawiera

# 7 noclegów
# ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera
# Taksy klimatycznej - płatna w pensjonacie - 400 Forintów/os./dzień

Dodatkowo płatna
# klimatyzacja w apartamencie „Flowered" - 1200 Forintów/dzień

Uwagi
- na zapytanie możliwość wykupienia krótszego pobytu
- zakwaterowanie od godziny 14.00, wykwaterowanie do godziny 10.00